Wyszukiwarka

Aktualności

Wygrana z Rebelsami

• autor: darek_fcz_, 2018-09-24 16:23

W trzeciej kolejce bieżącego sezonu naszym rywalem był zespół Rebels. Niektórzy z nas spodziewali się łatwej wygranej ale Rebelsi postawili znacznie trudniejsze warunki niż tydzień temu Faithful.

Wystarczy wspomnieć, że w 10 minucie meczu było 2:1 dla naszych rywali ! Szybko jednak zaczęliśmy dochodzić do głosu i nasza przewaga zwiększała się z minuty na minutę. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 10:4.

Gra jednak pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Po odejściu z drużyny (kontuzje, nowe kluby) naszej całej linii pomocy (Garal, Kakozwa, Poniatowski) dalej pracujemy nad zgraniem tej formacji. Miejmy nadzieję, że kolejne mecze przyniosą lepszą grę i mniej indywidualnych błędów.

Nasz skład w tym meczu: Mirek Grzegorek, Jacek Wdowczyk (2 bramki), Paweł Pszczoła, Paweł Kwiatkowski, Bartek Białorudzki, Adrian Dadas (1), Czarek Zahorodny, Bartosz Łysiak (5), Kamil Czarnecki (1), Sylwek Jacewicz (1).